درباره ما

دپارتمان مستقل طراحان شرق از شرکت جوانان شرق قصد دارد با همکاری شما در زمینه های طراحی  وبسایت ، طراحی گرفیک و کاتالوگ های مولتی مدیای آنلاین و آفلاین جهت توسعه کسب و کار و حضور هر چه موفق تر شما در دنیای مجازی  اقدام به همکاری دو جانبه با شما نماید.

طراحان ما سعی در ایجاد و ارائه خدمات گرافیکی نوین بهمراه ایده ها و نظرات شما در ایجاد قالبی منحصر به فرد و زیبا دارند لذا در این خصوص این دپارتمان از مجموع نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز با نگاهی باز و بینشی جامع استفاده کرده و انتقادات شما عزیزان را سر لوحه کاری خود قرار داده تا بتوانیم کاری در شان و منزلت شما و زیبا به شما دوستان ارائه نماید.

شعار ما در طراحی ایجاد یک همکاری دو طرفه ما بین ما و شما پس بیایید با آغوشی باز همکار باشیم.

و در زمینه طراحی گرافیک این گروه بهمراه شما قصد دارد تا زیباترین چینش ما بین متن صدا و تصویر را ایجاد نماید تا بهترین نوع معماری چه از نوع ایرانی ، عربی ، اروپایی و آسیای شرقی را پیاده سازی کنید و چه بسا نوعی جدید از هنر را که زاده ذهن خلاق شما عزیزان است به بهترین نحو پیاده سازی کنیم.

شعار ما در این خصوص ذهن خلاق شماست.

همچنین گروه ما قصد دارد تا با بروزترین نرم افزارهای حال حاضر دنیا بستری امن ساده و کار آمد را در دنیای کد نویسی برای شما فراهم آورده و با تعامل میان ما و شما در اطلاع رسانی فضایی ایجاد کنیم که نه تنها برای درک آن نیاز به متخصصین باشد بلکه شما به راحتی آن را درک کرده و از آن استفاده نمایید.

شعار ما در این زمینه تعامل میان ما و شما برای یادگیری هرچه بیشر هر دو گروه است.